O nás

Před několika lety jsme zjistili, že už nám dovolenkování s cestovní agenturou nestačí a vlastně vůbec nevyhovuje. Proležené dny na pláži plné lehátek s dalšími turisty asi není nic pro nás. A tak se zrodil nápad to vzít trochu z jiné stránky. nnCestujeme od roku 2011 a děsně nás to baví. První výlet byla pro nás tehdy ještě velmi exotická Malajsie, na kterou máme nezapomenutelné vzpomínky. A pak to pokračovalo a nenasytnost po poznání nových kultur a objevování přírodních krás byla větší a větší. n
Ahoj, jmenuju se Mariana, přátelé mi říkají Mery a jsem takovy usmevavy trdlo. Vic cestovat jsem zacala az na vejsce. Nejdriv po Evrope, pozdeji me zacali lakat vetsi dalky. Bavi me navstevovat mista, ktera jsem znala jen z obrazku z hodin zemepisu. Rada ochutnavam exoticke ovoce a domorode speciality. Cestovani pro me znamena sdilet zazitky, dobrodruzstvi i zkusenosti z cest. A jaka jsem ja, co mam/nemam rada? Miluju cokoladu, svoje boty, saty a samozrejme kabelky. Nesnasim brzke ranni vstavani. Bojim se vysek a hadu. A jsem stastna ve spolecnosti lidi.
Ja jsem Jakub, jsem dost tvrdohlavý a nejraději mám věci podle sebe. Oproti Mery jsem se společnosti lidí spíše vyhýbal, ale i když nikdy nebudu párty boy, snažím se s tím pracovat. Miluji dobré jidlo a rád trávím svůj čas ve společnosti pár dobrých přátel. Cestováním je pro mě investice do zážitků, které mi už nikdo nevezme. Při našich cestach jsme se dostávali a budeme dostávat do situací, které jsou nepříjemné, unavující a občas i trochu nebezpečné, ale na to vše pak rádi vzpomínáme a je to další zkušenost.